O nas

Jesteśmy niewielką hodowlą. Wraz z nami mieszkają 3 psy: jeden beagle: pies Emo (Emorlen Imperial of Tragband) i dwa Polskie Owczarki Nizinne: Maskotka (Maskotka Rivendall) oraz Rysiu (Zagłoba z Hogwartu). Jestem lekarzem weterynarii.

Oboje z żoną bardzo lubimy zwierzęta i nie wyobrażamy sobie życia bez nich. Pierwszym naszym wspólnym psem była zwariowana suczka rasy beagle Beautiful Lady z Otylki. Zamieszkała z nami w maju 1999 roku. To z nią stawialiśmy nasze pierwsze kroki na wystawach psów i to właśnie wtedy połknęliśmy bakcyla wystawowego. Spodobała nam się sympatyczna atmosfera towarzysząca wystawom.

Od września 2004 roku jest z nami także Emorlen Imperial of Tragband, który przyleciał do nas z Wielkiej Brytanii. Piękny pies o wspaniałej psychice, godny przedstawiciel swojej rasy.

W 2005 roku postanowiłem spełnić marzenie mojej żony o posiadaniu psa rasy Polski Owczarek Nizinny. Po długich poszukiwaniach staliśmy się posiadaczami kochanej ponki Maskotki Rivendall. To właśnie wtedy zaczęła się nasza przygoda z PONami.

Tomasz Wielich